0

Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

DSOFTDESIGN, yüzde yüz yerli unsurları ve modelleri ile üretim yapmaktadır. 20 yılı aşkın tecrübesi ile mobilya sektöründe yerli marka olmayı başarmış bir firma oldu. Mobilya’da tarz olarak yoluna devam etmeyi başaran marka, sektörde de farklılığını bu yönüyle ortaya koydu. Özgün tarzı ve global anlayışı ile seçkin mobilya markası olduğunu ispat etti.

Vizyonumuz

Teknoloji ve gelişmelerden kopmadan oluşturduğumuz şirket vizyonumuz; girişimci ruh ve cesaretle, Türk ekonomisine kazandırdığı markalar sayesinde dünya pazarında sürekliliğini korumayı hedeflemek ve Araştırma-Geliştirmeye yatırım yapmak; değişime karşı direnci reddetmek, sosyal sorumluluk duygusunu maksimum seviyede taşımak için çalışmaktır.

Misyonumuz

İş sağlığı – güvenliği ve çevreye, yasaların üstünde bir titizlikle özen göstermek, Hizmet ve Ürün kalitemizi geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların, iç ve dış müşterilerin katılımları ile desteklemek, Uygulamakta olduğu Entegre Yönetim sistemlerinin sürdürülebilirliğini sağlamak ve sürekli geliştirmek ana misyonudur.